Genel Bilgiler

Asya'dan Tedarikte Tek Çözüm Ortağınız

Uluslararası Tedarik Yönetiminde Çin'den Fabrika Fiyatları

1995 yılında Hong Kong'da kurulan Pacific Access Ltd., Asya'daki en büyük Türk firması olma özelliğini taşıyor. Pacific Access çin'de üç farklı şehirde yer alan ofislerimiz, yüzün üzerinde çalışanımız ile 2008 yılında 300 milyon dolarlık bir ciroya ulaştı. Uzak Doğu'daki global iş ortağınız olarak, ürün geliştirme, üretim ve tedarik konularında çözüm üretiyor ve size stressiz iş yapma imkanı sunuyoruz. Hizmetlerimiz arasında satın alma, üretim yönetimi, tedarik zinciri ve ticaret yönetimi yer alıyor.

Asya'da sizler için çözüm üretmek için varız. Global proje yönetiminde uzmanlaşan ekibimizle yenilikçi fikirlerinizi, bütçe, zamanlama ve kalite taleplerinize uygun bir şekilde dünya standartlarında bitmiş bir ürüne dönüştürüyoruz. Hizmetlerimiz:

Product Incubation and Development. Purchasing and Supplier Management. Supply Chain Management and Logistics. Quality Assurance. Trade Financing.

Marka sahibi iseniz ya da kendi markanızın perakende satışını yapıyorsanız, hatta markasız ürünler bayiliği sürdürüyorsanız, çalmanız gereken tek kapı Pacific Access olmalı. Satın alma, finans, tedarik zinciri yönetimi ve ürün geliştirmeden oluşan müşteriye özel çözümlerimizle sizi kapıda karşılıyoruz. Mevcut ürünler için kaynak yaratabilir, yeni ürünleri spesifikasyonlarınıza uygun üretime sokabilir, ya da sizin adınıza geliştirebiliriz.

Şirket sunumu için lütfen tiklayiniz